PERSONELLERİN ÇALIŞTIĞI BİRİM VE UNVAN LİSTESİ
PERSONEL SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Nuri ÖZER V.H.K.İ(Servis Sorumlusu) PERSONEL SERVİSİ
2 Aynur YILMAZ HEMŞİRE PERSONEL SERVİSİ
3 Selim YILDIRIM İNŞAAT TEKNİSYENİ PERSONEL SERVİSİ
4 M.Muharrem METE TEKNİSYEN PERSONEL SERVİSİ
5 Fuat DİLEKÇİ HİZMETLİ PERSONEL SERVİSİ
6 Metin ERDİNÇ SÖZLEŞMELİ  İŞÇİ PERSONEL SERVİSİ
7 Muhsin KARA Veri İşleme Hizmetleri PERSONEL SERVİSİ
PERSONEL TAHAKKUK SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Ahmet ALTUN V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) PERSONEL TAHAKKUK SERVİSİ
2 Enes YILDIZ V.H.K.İ PERSONEL TAHAKKUK SERVİSİ
3 Yakup ALĞAN MEMUR PERSONEL  TAHAKKUK SERVİSİ
4 Dilek ÖZEL YILMAZ TIBBİ SEKRETER(Doğum İzninde) PERSONEL  TAHAKKUK SERVİSİ
EVRAK KAYIT SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Recep POLAT İMAM HATİP(Servis Sorumlusu) EVRAK KAYIT
2 Cezminur YILDIRIM V.H.K.İ EVRAK KAYIT
3 Türkan KOTAN V.H.K.İ EVRAK KAYIT
4 Gülden ŞEN V.H.K.İ EVRAK KAYIT
5 Kemal MİTAF HİZMETLİ EVRAK KAYIT
 ARŞİV BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Bünyamin AYDINLI V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) ARŞİV BİRİMİ
2 Bekir YÜCA V.H.K.İ ARŞİV BİRİMİ
3 M.Feyzinur AKTAŞ HİZMETLİ ARŞİV BİRİMİ
4 Temel YAVUZ V.H.K.İ ARŞİV BİRİMİ
AYNİYAT SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Edip KESKİN AYNT SAY.(Servis Sorumlusu) AYNİYAT SERVİSİ
2 Mustafa AK TEKNİSYEN AYNİYAT SERVİSİ
3 Cevriye GENÇ V.H.K.İ AYNİYAT SERVİSİ
4 Cengiz AKIN V.H.K.İ AYNİYAT SERVİSİ
5 İcret Faruk YAŞA TEKNİSYEN AYNİYAT SERVİSİ
6 Abdullah KÜÇÜK BEKÇİ AYNİYAT SERVİSİ
7 Yücel ERDEM HİZMETLİ AYNİYAT SERVİSİ
8 Atik BABA HİZMETLİ AYNİYAT SERVİSİ
9 Haktan YAPRAKGÜL HİZMETLİ AYNİYAT SERVİSİ
SATINALMA SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Yaşar AKDENİZ V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) SATINALMA SERVİSİ
2 Ali AYDINLI V.H.K.İ SATINALMA SERVİSİ
3 Mustafa BEKTAŞ TIBBİ SEKRETER(Asker) SATINALMA SERVİSİ
4 Rıdvan KORKMAZ V.H.K.İ SATINALMA SERVİSİ
5 Metin BASUT SAĞ.MEM. SATINALMA SERVİSİ
6 Zafer ALADAĞ HİZMETLİ SATINALMA SERVİSİ
MALİ HİZMETLER SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Ahmet SAVAŞ SAĞ.MEM.(Servis Sorumlusu) GELİRLER TAHAKKUK SER.
2 İsmihan EMİRZA TIBBİ SEKRETER GELİRLER TAHAKKUK SER.
3 Çetiner KESEMEN V.H.K.İ GELİRLER TAHAKKUK SER.
4 Sürmeli KESTANE V.H.K.İ GELİRLER TAHAKKUK SER.
5 Gökhan BALTIÇ V.H.K.İ GELİRLER TAHAKKUK SER.
6 Sadık YİĞİT ŞOFÖR GELİRLER TAHAKKUK SER.
7 Yüksel DEMİR H.Z.Y.H GELİRLER TAHAKKUK SER.
VEZNE
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Recep ŞİMŞEK V.H.K.İ VEZNE
2 Yakup GÜNTEKİN V.H.K.İ VEZNE
FATURALAMA  SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Fatih BALKAYA V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) FATURALAMA SERVİSİ
2 Şevket AKPİNAR V.H.K.İ FATURALAMA SERVİSİ
3 Muhammet POLAT V.H.K.İ FATURALAMA SERVİSİ
4 Lütfü ERDOĞAN TEKNİSYEN  YRD. FATURALAMA SERVİSİ
5 Abdurrehman SAVAŞ SAĞLIK MEMURU FATURALAMA SERVİSİ
6 Abdulkadir KARA HİZMETLİ FATURALAMA SERVİSİ
7 Ensar KILIÇ FİZİKÇİ FATURALAMA SERVİSİ
8 Sinan SÖNMEZ V.H.K.İ FATURALAMA SERVİSİ
9 Ahmet Zeki KARA Veri İşleme Hizmetleri FATURALAMA SERVİSİ
KLİNİK KODLAMA BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Murat AKIN TIBBİ SEKRETER(Servis Sorumlusu) KLİNİK KODLAMA
2 İdris ÇİÇEK HİZMETLİ KLİNİK KODLAMA
NÖBETÇİ MEMURLUK (ACİL)
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Fatih BALKAYA V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) NÖBETÇİ MEMUR (ACİL)
2 Nejdet ATEŞ V.H.K.İ NÖBETÇİ MEMUR (ACİL)
3 Sedat DAĞYIKAN MEMUR NÖBETÇİ MEMUR (ACİL)
4 Yavuz AKKAMIŞ V.H.K.İ NÖBETÇİ MEMUR (ACİL)
5 Tacettin AKSAKAL V.H.K.İ NÖBETÇİ MEMUR (ACİL)
ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Menzeher YILDIZ V.H.K.İ ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
2 Fatih SAYIN V.H.K.İ ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
3 Fikrettin KESTİ HİZMETLİ ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
4 Servet BOZKURT HİZMETLİ ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
5 Köksal PEHLİVANOĞLU SÖZLEŞMELİ PER. ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
6 İlker EKİCİ MEMUR ADLİ VAKA (NÖB. MEM.)
SAĞLIK KURULU
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Nizam AYDIN ŞEF (Servis Sorumlusu) SAGLIK KURULU
2 Osman AKIN TIBBİ TEKNOLOG SAGLIK KURULU
3 Hikmet DİLEKÇİ V.H.K.İ SAĞLIK KURULU
4 Vijdan ÇALIŞKAN V.H.K.İ SAGLIK KURULU
5 İbrahim ERTÜRK V.H.K.İ SAGLIK KURULU
6 Sabahattin ŞAHİN TIBBİ SEKRETER SAGLIK KURULU
7 Reyhan MUŞTU Veri İşleme Hizmetleri SAGLIK KURULU
8 Özden KÜLLEBİ Veri İşleme Hizmetleri SAGLIK KURULU
İDARİ YAZI İŞLERİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Hüseyin ÇALIŞKAN V.H.K.İ YAZI İŞLERİ
YARDIMDICI HİZMETLER BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Pervin ASLAN TIBBİ SEKRETER SEKRETERLİK
2 Reşit BAYINDIR TEKNİKER YARDIMCI HİZMETLER BİRİMİ
3 Selahattin YILMAZ ÇEVRE SAĞ.TEK. YARDIMCI HİZMETLER BİRİMİ
4 Özdemir KARAGÜLLE HİZMETLİ ORTA İŞLER
5 Arif ÖZER İŞÇİ TERZİHANE
SANTRAL BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Ali EMEÇ V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) SANTRAL
2 Toğuzhan CANSEVER V.H.K.İ SANTRAL
3 Ahmet BARULAY V.H.K.İ SANTRAL
4 Adem ŞENSES HİZMETLİ SANTRAL
5 Akan ERDEM HİZMETLİ SANTRAL
6 Raci KARABIYIK HİZMETLİ SANTRAL
ECZANE
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Fikret ILGAR ECZACI(Servis Sorumlusu) ECZANE
2 Mehmet Emin TOPALOĞLU ECZACI ECZANE
3 Edip TOSUN ECZACI ECZANE
4 Esma Büşra KIRPIK ECZACI( Acil Servis Eczane Sorumlusu) ECZANE
5 Neslihan YILMAZ AYDOĞAN ECZACI ECZANE
6 Enser HAVUŞ ECZACI ECZANE
7 Ayhan ATAGÜR SAĞLIK MEMURU ECZANE
8 Hayati KIZILOĞLU SAĞLIK MEMURU ECZANE
9 Murat AKIN SAĞ.TEK. ECZANE
10 Harun ŞAHİN MEMUR ECZANE
11 Şahin ÖNELGE V.H.K.İ ECZANE
12 Turgut ERGÜN V.H.K.İ ECZANE
13 Fatih ÖZDEMİR İŞÇİ ECZANE
14 Alaattin KUŞELİ İŞÇİ ECZANE
15 Yusuf ORAK HİZMETLİ ECZANE
16 Halim POLAT HİZMETLİ ECZANE
İSTATİSTİK SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Şadi YILDIZ TIBBİ TEKNOLOG(Servis Sorumlusu) İSTATİSTİK BİRİMİ
2 Mustafa YAZICI TIBBİ TEKNOLOG İSTATİSTİK BİRİMİ
3 Emine ERBAŞ ÇEVRE SAĞ.TEK. İSTATİSTİK BİRİMİ
HASTA HAKLARI BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Fulden GÜNGÖRMÜŞ HEMŞİRE HASTA HAKLARI
2 Muammer ÖZBEN V.H.K.İ HASTA HAKLARI
3 Turan ÖZKAN HİZMETLİ HASTA HAKLARI
KALİTE BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Ümmühan NERGİZ HEMŞİRE (Servis Sorumlusu) KALİTE BİRİMİ
2 Bilge Yeşim AYDIN HEMŞİRE KALİTE BİRİMİ
3 Mine ÖZDEMİR HEMŞİRE KALİTE BİRİMİ
SİVİL SAVUNMA SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Sebahattin SAKAT V.H.K.İ (Servis Sorumlusu) SİVİL SAVUNMA SERVİSİ
BİLGİ İŞLEM
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Fuat ACAR V.H.K.İ(Servis Sorumlusu) BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
2 Ersin AKIN ŞİRKET ÇALIŞANI BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
3 Serkan DELİKAYA ŞİRKET ÇALIŞANI BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
OTELCİLİK HİZMETLERİ
1 Alpaslan HORASAN V.H.K.İ(Servis Sorumlusu) OTELCİLİK HİZMETLERİ
2 Meral ÖZAKALIN HEMŞİRE OTELCİLİK HİZMETLERİ
3 Cevdet KAPTAN V.H.K.İ OTELCİLİK HİZMETLERİ
4 Neziha Berna ÖZDEMİR HEMŞİRE OTELCİLİK HİZMETLERİ
5 Abdusselam YEŞİLYURT V.H.K.İ OTELCİLİK HİZMETLERİ
ENFESİYON KONTROL & EĞİTİM HEMŞİRE
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Pınar ÇAMLIÖZ EĞİTİM HEMŞİRESİ EĞİTİM HEMŞİRESİ
2 Melike KAYA HEMŞİRE ENFEKSİYON KONTROL HEMŞİRESİ
SÜPERVİZÖR
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Funda YALÇIN HEMŞİRE SÜPERVİZÖR
2 Tuğba  Bedir SEFEROĞLU HEMŞİRE SÜPERVİZÖR
3 Ümmühan NERGİZ HEMŞİRE SÜPERVİZÖR
4 Ayşe TURHAN HEMŞİRE SÜPERVİZÖR
5 Sevim GÜRBÜZ HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) SÜPERVİZÖR
ŞÖFÖRLER(GARAJ)
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Vahit TURAN ŞOFÖR (Servis Sorumlusu) GARAJ(ŞÖFÖRLER)
2 Abdulvahab ARAS ŞOFÖR GARAJ(ŞÖFÖRLER)
3 Mustafa KARA ŞOFÖR GARAJ(ŞÖFÖRLER)
4 Uğur AKDEMİR V.H.K.İ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
5 Yakup GÜLTEKİN V.H.K.İ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
6 Mikail ZORLU TEKNİSYEN YRD. GARAJ(ŞÖFÖRLER)
7 Necip KÜÇÜKBULUT HİZMETLİ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
8 Mehmet Emin KURT HİZMETLİ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
9 Enver AKPINAR HİZMETLİ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
10 Tevhit KARAKUŞ HİZMETLİ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
11 Yücel AĞTÜRK İŞÇİ GARAJ(ŞÖFÖRLER)
TEKNİK SERVİS
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Engin BİNGÖL TEK.İŞ.A. (Servis Sorumlusu) TEKNİK SERVİS TEK.İŞ.AMİRİ
2 Haluk LÖKÇÜ TEKNİSYEN TEKNİK SERVİS TEK.İŞ.A.YARD.
3 Ali BADUR TEKNİSYEN TEKNİK SERVİS TEK.İŞ.A.YARD.
4 Lütfettin ARDAHANLI TEKNİSYEN TEKNİK SERVİS-TIBBİ CİHAZ SORUMLUSU
5 Ömer İŞLEGEL TEKNİSYEN YRD. TEKNİK SERVİS ELEKTİRİK ATÖLYESİ
6 İsak TORAMAN TEKNİSYEN(SÖZ.PER.) TEKNİK SERVİS ELEKTİRİK ATÖLYESİ
7 Yavuz KOÇHAN TEKNİSYEN(SÖZ.PER.) TEKNİK SERVİS ELEKTİRİK ATÖLYESİ
8 Sadullah KAPLAN İŞÇİ TEKNİK SERVİS ELEKTİRİK ATÖLYESİ
9 Cüneyt KAVAKLIÇEŞME İŞÇİ TEKNİK SERVİS ELEKTİRİK ATÖLYESİ
10 İbrahim AKBABA TEKNİSYEN(SÖZ.PER.) TEKNİK SERVİS ELEKTİRİK ATÖLYESİ
11 Ergün GEDİKOĞLU TEKNİSYEN TEKNİK SERVİS TESİSAT ATÖLYESİ
12 Ayhan BASTEM İŞÇİ TEKNİK SERVİS TESİSAT ATÖLYESİ
13 M.Ensar ÖZER İŞÇİ TEKNİK SERVİS TESİSAT ATÖLYESİ
14 Turgut ÇAKAL HİZMETLİ TEKNİK SERVİS TESİSAT ATÖLYESİ
15 Hüseyin BOZKUŞ İŞÇİ TEKNİK SERVİS MARANGOZ ATÖLYESİ
16 Abdulhekim YUMLU İŞÇİ TEKNİK SERVİS MARANGOZ ATÖLYESİ
17 Ferman SARIYER İŞÇİ TEKNİK SERVİS MARANGOZ ATÖLYESİ
18 Zafer AKÇI İŞÇİ TEKNİK SERVİS BOYA ATÖLYESİ
19 Mikat TEKLE İŞÇİ TEKNİK SERVİS BOYA ATÖLYESİ
20 Seyfullah AKGÜL İŞÇİ TEKNİK SERVİS BOYA ATÖLYESİ
21 Üzeyir COŞKUN İŞÇİ TEKNİK SERVİS BOYA ATÖLYESİ
22 Selahattin ŞAMASOR TEKNİSYEN TEKNİK SERVİS OTOMASYON
23 Fikret ARAS HİZMETLİ TEKNİK SERVİS KAZAN DAİRESİ
24 Yücel GÜL İŞÇİ TEKNİK SERVİS KAZAN DAİRESİ
25 Yakup NAR İŞÇİ TEKNİK SERVİS KAZAN DAİRESİ
26 Mustafa KARAHAN İŞÇİ TEKNİK SERVİS KAZAN DAİRESİ
EVDE BAKIM HİZMETLERİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Hülya OLUĞ HEMŞİRE (Servis Sorumlusu) EVDE BAKIM HİZ.
2 Ünal BİNGÖL SAĞLIK MEMURU EVDE BAKIM HİZ.
3 Gülsün OKUMUŞ HEMŞİRE EVDE BAKIM HİZ.
4 Muhittin ÇAKIR İŞÇİ EVDE BAKIM HİZ.
SOSYAL HİZMET VE ÇALIŞAN GÖVENLİĞİ BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Uğur ÇİMEN SOSYAL ÇALIŞMACI(SORUMLU) TIBBİ SOSYAL HİZ.VE ÇALIŞAN GÜV.BİR.
2 Naciye ERGÜDER SOSYAL ÇALIŞMACI TIBBİ SOSYAL HİZ.VE ÇALIŞAN GÜV.BİR.
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BİRİMİ
1 Emrullah GÜLLE PSİKOLOG PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BİRİMİ
POLİLİNİK GURUBU
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Yılmaz DUMLU ARAŞTIRMACI İDARİ BİRİM
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Sevim ÖZARAS HEMŞİRE ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ
2 Sinan BOZKURT SAĞLIK TEKNİKERİ POLİKLİNİK GURUBU
3 Adem VERİM SAĞLIK MEMURU POLİKLİNİK GURUBU
4 İrfan DOĞAN HİZMETLİ POLİKLİNİK GURUBU
5 Yavuz KELEŞOĞLU V.H.K.İ FOTOKOPİ
6 Adnan AKSOY İŞÇİ MÜHÜR
İŞ SAĞLIĞI-GÜVENLİĞİ  BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Sedat İPEK LAB.TEKNİSYENİ İŞ SAĞLIĞI – GÜVENLİĞİ BİRİMİ
2 Kamil DURSUN LAB.TEKNİSYENİ İŞ SAĞLIĞI – GÜVENLİĞİ BİRİMİ
3 Murat KARA SAĞ.MEM. İŞ SAĞLIĞI – GÜVENLİĞİ BİRİMİ
DİYET POLİKLİNİĞİ&MUTFAK
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Derya DENİZ DİYETİSYEN (Servis Sorumlusu) DİYET POLİKLİNİĞİ&MUTFAK
2 Büşra KARA DİYETİSYEN    DİYET POLİKLİNİĞİ&MUTFAK
DİŞ KLİNİĞİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Yaşar KOŞAN DİŞ HEKİMİ(Servis Sorumlusu) DİŞ KLİNİĞİ
2 Firiz CİNİSLİ DİŞ HEKİMİ DİŞ KLİNİĞİ
3 Özlem TUTKUN AYDOĞDU DİŞ HEKİMİ DİŞ KLİNİĞİ
4 Asena İNAN AYGÜN DİŞ HEKİMİ DİŞ KLİNİĞİ
5 Esra SARAÇOĞLU DİŞ HEKİMİ DİŞ KLİNİĞİ
6 Songül DEMİR HEMŞİRE DİŞ KLİNİĞİ
7 Öznur REYHAN HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) DİŞ KLİNİĞİ
8 Gülay ÇALIŞKAN EBE DİŞ KLİNİĞİ
9 Duygu AKAR HEMŞİRE DİŞ KLİNİĞİ
10 Neşe KESKİN ÖNCÜL HEMŞİRE DİŞ KLİNİĞİ
11 Tacettin ÖRS HİZMETLİ DİŞ KLİNİĞİ
12 Mevlüt ÇANKAYA HİZMETLİ DİŞ KLİNİĞİ
13 Murat BİNGÖL HİZMETLİ DİŞ KLİNİĞİ
14 Mehmet DİNDİ İŞÇİ DİŞ KLİNİĞİ
ODYOMETRİ BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Melek KOÇ KILINÇ ODYOMETRİ TEK.(Servis Sorumlusu) ODYOMETRİ BİRİMİ
2 Kevser Nisa ALTIN ODYOMETRİ TEK. ODYOMETRİ BİRİMİ
3 Kenan YEŞİL V.H.K.İ ODYOMETRİ BİRİMİ
EEG SERVİSİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Tuncay KAYA SAĞ.TEK.(Servis Sorumlusu) EEG SERVİSİ
2 Müjdat ÇINAR SAĞ.MEM. EEG SERVİSİ
E.K.G-EFOR-HOLTER
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Sibel AKAR HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) E.K.G
2 Murat KARA SAĞ.MEM. E.K.G
3 Dilek ALPAGÜL HEMŞİRE E.K.G
4 Emel ARPAÇAY HEMŞİRE HOLTER EKG
E.M.G
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Ayhan UÇAR SAĞLIK TEKNİSYENİ E.M.G
ENDOSKOPİ ÜNİTESİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Sibel AYDIN HEMŞİRE ENDOSKOPİ
S.F.T.BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Nazimet ÖNDER HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) S.F.T
2 Yeter GÜNDÜZHEV HEMŞİRE S.F.T
ULTRASONOGRAFİ BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Mümine TECİK HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) ULTRASONOGRAFİ
2 Fatih ÖZÇELİK TIBBİ SEKRETER ULTRASONOGRAFİ
3 Gökhan BOR TIBBİ SEKRETER ULTRASONOGRAFİ
4 Metin ELİK İŞÇİ ULTRASONOGRAFİ
5 Cihat YILMAZ HİZMETLİ ULTRASONOGRAFİ
ACİL SERVİS
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Hilal KOPAN HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) ACİL SERVİS
2 Revanur Rana BİBER HEMŞİRE ACİL SERVİS
3 Meryem ALP HEMŞİRE ACİL SERVİS
4 Hatice DUYMAZ HEMŞİRE ACİL SERVİS
5 Serap KILIÇ HEMŞİRE ACİL SERVİS
6 Ümmühan Meltem ÖZTÜRK HEMŞİRE ACİL SERVİS
7 Murat AYDIN HEMŞİRE ACİL SERVİS
8 Murat DURMAZ HEMŞİRE ACİL SERVİS
9 Ayşen ÇETİN HEMŞİRE ACİL SERVİS
10 Nilgün ŞİMŞEK HEMŞİRE ACİL SERVİS
11 Ayşe KARAVAİZOĞLU EBE ACİL SERVİS
12 Hanife TONYALI HEMŞİRE ACİL SERVİS
13 Ayşe YILDIZ HEMŞİRE ACİL SERVİS
14 Elif USLU HEMŞİRE ACİL SERVİS
15 Bahar SARITAĞ HEMŞİRE ACİL SERVİS
16 Ebru TAŞTAN HEMŞİRE ACİL SERVİS
17 Zehra YEĞİN HEMŞİRE ACİL SERVİS
18 Tuğba     KAYA HEMŞİRE ACİL SERVİS
19 Emine DAĞLI HEMŞİRE ACİL SERVİS
20 Esma BORAN HEMŞİRE ACİL SERVİS
21 Aydanur KURT ACİL TIP TEKNİSYENİ ACİL SERVİS
22 Semanur ÇELEBİ ACİL TIP TEKNİSYENİ ACİL SERVİS
23 Elif ALPARSLAN ACİL TIP TEKNİSYENİ ACİL SERVİS
24 Nuray TİRYAKİ ACİL TIP TEKNİSYENİ ACİL SERVİS
25 İnan ASLAN MEMUR ACİL SERVİS
26 Ahmet BİNİCİ TIBBİ SEKRETER ACİL SERVİS
27 Duygu ÇÜLÜK TIBBİ SEKRETER ACİL SERVİS
28 Muhtalip KURUOĞLU TIBBİ SEKRETER ACİL SERVİS
29 Çiğdem YENİÇIRAK TIBBİ SEKRETER ACİL SERVİS
30 Funda PAMBUKÇİ V.H.K.İ ACİL SERVİS
31 Muhittin KABAHOR HİZMETLİ ACİL SERVİS
32 Muzaffer TOYDEMİR HİZMETLİ ACİL SERVİS
33 Lütfi YILDIZ HİZMETLİ ACİL SERVİS
34 Engin DEMİR TEKNİSYEN(SÖZ.PER.) ACİL SERVİS
ACİL CERRAHİ MÜDAHALE VE PANSUMAN
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Yavuz ÖZYURT SAĞ.MEM.(Servis Sorumlusu) ACİL SERVİS
2 Osman ERÖZ SAĞ.MEM. ACİL SERVİS
3 Tuncay DEMİREL SAĞ.MEM. ACİL SERVİS
4 Ertuğrul URÇAR SAĞ.MEM. ACİL SERVİS
5 İhsan Nuri YAĞCI SAĞ.MEM. ACİL SERVİS
6 Ahmet AYDEMİR SAĞ.MEM. ACİL SERVİS
7 Vedat KOÇAK HEMŞİRE ACİL SERVİS
8 Muhammed İkbal AKKUŞ HEMŞİRE ACİL SERVİS
LABORATUAR
BİYOKİMYA  LABORATUARI
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 İlhami DOĞAN LABORANT(Servis Sorumlusu) LABORATUVAR BİRİMİ
2 Murat DAĞSOY LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
3 İlhan DURAN LAB.TEKNİSYENİ LABORATUVAR BİRİMİ
4 Fatma KOCABEY TAŞKIN LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
5 Salih Serhat BAŞAR SAĞ.TEK.(Anestezi) LABORATUVAR BİRİMİ
6 Temel ERİKLİ MEMUR LABORATUVAR BİRİMİ
7 Nurettin KARAMAN HİZMETLİ LABORATUVAR BİRİMİ
MİKROBİYOLOJİ  LABORATUARI
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Samet TEZCAN BİYOLOG(Servis Sorumlusu) LABORATUVAR BİRİMİ
2 Muhammet Çağrı KESKİN BİYOLOG LABORATUVAR BİRİMİ
3 Bünyamin ÇAPADAĞ LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
4 Ülkü GÜÇLÜTÜRK LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
5 Mihriban TAN LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
6 Sercan GÖREN LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
7 Necat POLAT HİZMETLİ LABORATUVAR BİRİMİ
ACİL  LABORATUAR
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Numan SARAÇOĞLU LABORANT(Servis Sorumlusu) LABORATUVAR BİRİMİ
2 Sibel TAŞLI LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ-Uzaklaştırma
3 Eyüp İNCİOĞLU LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
4 Özlem TARAKÇI LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
5 Gürkan ARAZ LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
6 Fatma LALOĞLU LABORANT LABORATUVAR BİRİMİ
7 Nurdan ATALAY SAĞ.TEK. LABORATUVAR BİRİMİ
8 Dilek COŞKUN SAĞ.TEK. LABORATUVAR BİRİMİ
9 Kenan ÖZCOŞAR SAĞ.TEK. LABORATUVAR BİRİMİ
10 Tarık PARLAKDEMİR LABORANT KAN BANKASI
11 Murat IŞIKLI HEMŞİRE HEMOVİJİLANS SORUMLUSU
LABORATUAR  KAN ALMA
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Şakire AKKUŞ HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) LABORATUVAR KAN ALMA
2 Hatem ŞEFLEK HEMŞİRE LABORATUVAR KAN ALMA
3 Ayfer FİDAN HEMŞİRE LABORATUVAR KAN ALMA
4 Gülay ÇINAR BAHAR HEMŞİRE LABORATUVAR KAN ALMA
5 Yasin ÇANKAYA HİZMETLİ LABORATUVAR KAN ALMA
RÖNTGEN BİRİMİ
S.NO ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Mehmet Karip ERDOĞDU SAĞ.TEK.(Servis Sorumlusu) RADYOLOJİ-1
2 Elif TÜRK SAĞLIK MEMURU RADYOLOJİ-1
3 Sedat AKÇAYIR SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
4 Ali CANATAN SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
8 Murat TEKBEY SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
9 Gülşen BUMİN SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
10 Özcan EROL SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
11 Emine Ülkü AKDERE SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
12 Hayati Yaşar İLBAŞ SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
13 Murat AKDERE SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
15 Oya ÖZYILDIRIM SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
16 Hülya ULUS SAĞ. TEK RADYOLOJİ-1
17 Naime AĞBAŞ SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
18 Hasan KARAASLAN SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
19 Emre ÇAVDAR SAĞ.TEK. RADYOLOJİ-1
AMELİYATHANE
  ADI SOYADI GÖREV ÜNVANI ÇALIŞTIĞI BİRİM
1 Hasan Ali ERTÜRK HEMŞİRE(Servis Sorumlusu) AMELİYATHANE SERVİSİ
2 Işıl BÜLÜM HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
3 Gülhayat GÜR HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
4 Emine BOZTEPE HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
5 Hatice GEÇMEN HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
6 Erkan SAĞLAM HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
7 Mesaret ÖZDER HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
8 Yunus GÜZEL HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
9 Aynur ÖZCOŞAR HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
10 Damla YİĞİT HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
11 Adem VURAL HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
12 Selda UÇAR HEMŞİRE AMELİYATHANE SERVİSİ
13 Elif GÜLSER AMELİYATHANE TEK. AMELİYATHANE SERVİSİ
14 Emrah ÖZGAN AMELİYATHANE TEK. AMELİYATHANE SERVİSİ
15 Ömer GÜR SAĞLIK MEMURU(Depo) AMELİYATHANE SERVİSİ
16 Bahtinur GEZER SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
17 Özcan GÜL SAĞ.TEK.(Anestezi)(Servis Sorumlusu) AMELİYATHANE SERVİSİ
18 Elanur ŞENTÜRK SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
19 Özlem YILDIZ SALDUZ SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
20 Suzan GÜL SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
21 Nevin TEKERLİ SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
22 Ahmet KEPENEK SAĞ.TEK. AMELİYATHANE SERVİSİ
23 Abubekir Sıddık DEMİRCİ SAĞ. TEK(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
24 Onur DİRİBAŞ SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
25 A.Hasan YEŞİLTAŞ SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
26 Mücahit SEYHAN SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
27 Muhammet ALTINDAL SAĞ.TEK.(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
28 Gizem AKSOY SAĞ. TEK(Anestezi) AMELİYATHANE SERVİSİ
29 Derviş AKBABA V.H.K.İ AMELİYATHANE SERVİSİ
30 Yalçın DOĞRU BEKÇİ AMELİYATHANE SERVİSİ
3