HASTANEMİZDE DAHA ÖNCE GÖREV YAPMIŞ MÜDÜRLERİMİZ

ADI SOYADI

GÖREV YAPTIĞI TARİHLER

HALİL ÜNAL 01/02/1960--07/07/1960
TAHİR SERT 26/07/1960--02/04/1962
MUSLİHİTTİN ŞEN 31/05/1962--23/12/1963
MUHSİN DOĞAN KÖYCEĞİZ 16/12/1963--02/03/1984
OKTAY ÇAPAN 15/09/1984--15/04/1997
NAKİP TERCAN 15/04/1997--15/09/1997
OKTAY ÇAPAN 15/09/1997-28/08/2012